Перед тим як вкладати бюджет у професійну техніку, варто врахувати такі чинники:
- Кількість посадкових місць у залі
Так ви зрозумієте, якою має бути місткість шаф та максимальне навантаження на кухню. Що більше місць, то потужнішим мусить бути обладнання. Адже в середньому воно повинно без зупинки працювати 8-10 годин.
Цей параметр вплине на комплектацію кухонного обладнання. На великій кухні можна розмістити усе доволі просторо, а для маленької треба буде вибрати менш габаритні предмети
- Формат закладу та зміст меню
Для їдалень або невеликих кафе із домашньою їжею підійде простіше обладнання. Для ресторанів зі складними стравами варто підібрати потужне обладнання, яке забезпечить якість страви та не змусить гостей чекати. Фаст-фуди можуть потребувати спеціальних приладів для готування: фритюрниць, тостерів, грилів, вафельниць, апаратів для готування млинців тощо. Також треба розуміти, чи мають вони бути переносними, аби готувати страви на вулиці. Для концептуальних закладів також можуть знадобитися мангали, грилі, спеціальна піч для піци.
- Наявність страв на грилі для вибору професійного обладнання
Щоб мати на кухні потужний та якісний гриль, не обов’язково готувати виключно страви на грилі. У вашому меню можуть бути стейки, запечена на грилі риба, шашлики. Якщо ваш заклад має багатонаціональну кухню, грилі теж стануть необхідністю. У чому особливість страв на професійному грилі? Він дає особливий аромат та смак страві, який неможливо відтворити на звичайному хоспері або домашньому грилі. Саме тому професійний гриль може знадобитися на кухні вашого закладу.