Правила поведінки під час повітряної тривоги у ТЦ METRO

Правила поведінки під час повітряної тривоги у ТЦ METRO

Друзі, маємо вам розповісти про правила поведінки в наших торговельних центрах під час повітряної тривоги.

Якщо в місті пролунає сигнал про тривогу, усіх відвідувачів METRO попросять по гучному звязку вийти з ТЦ та прямувати до найближчої захисної споруди чи укриття. Це робиться для вашої безпеки, оскільки будівлі наших торговельних центрів не є спеціальним укриттям, і в разі влучання в них або поряд ворожих засобів ураження вони не зможуть забезпечити захист людей, а лише збільшать імовірність травмування - внаслідок руйнацій або падіння вантажів із стелажів.

Перебування на парковці біля торговельного центру також може бути небезпечним, адже залізні конструкції внаслідок руйнування можуть завдати тяжких травм. Під час повітряної тривоги обмежується в’їзд на парковку біля торговельного центру.

Наполегливо просимо вас, якщо є змога, укриватися в найближчих сховищах, розташованих поблизу.

Дивіться розташування найближчих з них на мапі: https://cutt.ly/KSYpJnG

Також мапи з відміченими сховищами знаходяться на виході з торговельної зали іх можна сфотографувати або перейти на онлайн версію за посиланням по QR

Інформацію про повітряну тривогу надсилають Повітряні сили ЗСУ, вони надсилають сигнал не пізніше, ніж за три хвилини після виявлення загрози. Сирену включає черговий центр управління, який присутній на місці цілодобово.

Сирени включаються під час авіанальоту чи ракетного удару, від початку сигналу до атаки може пройти від 10 хвилин. 

 

ЯКІ Є ВИДИ СИГНАЛІВ СИРЕН:

  • Попереджувальна сирена – один постійний рівномірний гудок тривалістю 7 секунд. У такому випадку потрібно включити радіо або ТБ і прослухати подальші інструкції.ï       
  • Сигнал загальної тривоги – довгий звук, який наростає і знижується, триває не менше 1 хвилини та повторюється 2-3 рази. Після нього потрібно йти в укриття.ï       
  • Сигнал скасування тривоги – короткий 5-секундний сигнал, який звучить після сигналу загальної тривоги.ï       
  • Слід звернути увагу, що повітряна тривога не завжди означає, що ракети летять саме у ваше місто чи область. Іноді її включають за фактом виявлення ракети, коли приблизно ясно напрямок ракети, але незрозуміло куди вона вдарить.

 

Також, в Україні працює мобільний застосунок «повітряна тривога», який сповіщає про небезпеку в конкретному регіоні. Його можна завантажити у Google Play Market та AppStore.

Бережіть себе та близьких